دریافت(تحقیق درباره فلسفه عاشورا)

فلسفه عاشورا,حیات اسلام ,عاشورا,تحقیق درباره فلسفه عاشوراتحقیق درباره فلسفه عاشورا|1681213|ekn50309089|
این فایل درباره ی تحقیق درباره فلسفه عاشورا می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 9 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

عاشورا حیات اسلام . بانک رسای حق از همه حنجرهای بانک آبروو عزت مسلمین رکن کعبه . روح نماز و به طور کل عاشورا یک فرهنگ است یک مکتب فکری است و درخشانترین نمونه معروف گرائی و منکرتیزی است.

عصر خاتمیت عصر بداری و رشد فکری و هویدا شدن گوهرها و درهائی که در هزینه انسان پنهان بود و انقلاب حسینی مهمترین نقشی که ایفا کرد و حیاءگری مردمی بود که در اثر بدعتهای معاویه از مسیر اسلام منحرف شده بودند. لذا درسهائی که عاشورا به ما می دهد. این است که برای حفظ دین باید فداکاری کرد و در راه دین و قرآن همه باید فداکاری کنند . بزرگ – کوچک – پیر – جوان – مرد- زن – امام رعیت همه در یک صف قرار می گیرند و برای دفاع از دین بصیرت پیش از چیز دیگر برای انسان لازم است و این که امام حسین (ع) فرمود من برای امر به معروف و نهی از منکر قیام کردم. نشان دهنده این است که امر به معروف و نهی از منکر از جایگاه ولائی در اسلام برخوردار است.

واژه های کلیدی.

عاشورا- فرهنگ – درسهای عاشورا- فداکاری- بصیرت – ایثارگر- امر به معروف و نهی از منکر

مقدمه:

عاشورا را حیات اسلام . بانک رسای حق از همه حنجره های پاک ابروو عزت مسلمین . رکن کعبه . پایه قبله – روح نماز و به طور کلی عاشورا نام یک روز نیست بلکه عاشورا نام یک فرهنگ است. عاشورا امروز یک حادثه نیست . بلکه یک مکتب فکری و یک نظام سیاسی است . عاشورای حسینی در سیستم دفاعی اسلام ناب محمدی «ص» در طول قرون و اعصار اسمطالب دیگر:
📒تحقیق تأثیر خستگی در میکروساختار چدن داکتیل آستمپر شده📒تحقیق بررسی صنعت مس از استخراج تا تولید📒تحقیق تأثير ميزان سرد كردن بر ميكرو ساختار و خصوصيات مكانيكي فولادهاي ميكروآلياژي نیوبیوم📒تحقیق فولادهاي ميكروآلياژي📒تحقیق اصول ریخته گری فلزات📒تحقیق آلياژهاي حافظه دار📒تحقیق مشخصات آلومينيم و آلياژهاي آن📒تحقیق سخت کردن شعله ای در عملیات حرارتی📒تحقیق ژرمانیم📒تحقیق معرفی اورانيوم و کاربردهای آن📒تحقیق عنصر پتاسیم📒تحقیق جوشکاری با قوس الکتریکی📒تحقیق جوشکاری ساختمان📒تحقیق چدن سفید📒تحقیق بررسی و شناخت جوشکاری📒تحقیق جوش قوس الكتريكي📒تحقیق جوشکاري دستي قوس برقي (S.M.A.W)📒تحقیق طرح توجيهي توليد لوله هاي مسي📒تحقیق كوره هاي الكتريكي📒تحقیق فرآیندی برای تصفیه مس در حالت جامد📒تحقیق عملیات حرارتی آلومینیوم📒تحقیق سیستم های حرارتی و برودتی📒تحقیق سوپرآلیاژهای پایه نیکل📒تحقیق مشخصاتِ طراحی سازه ای📒تحقیق مشخصات فنی سد قوسی کارون 3