دریافت(تحقيق مشکلات واختلالات ریاضی و درمان آن)

مشکلات ریاضی,اختلالات ریاضی,درمان مشکلات ریاضی,درمان اختلالات ریاضی,رفع مشکلات ریاضی,رفع اختلالات ریاضی,روش درمان مشکلات ریاضی,روش درمان اختلالات ریاضی,تحقیق مشکلات ریاضی,تحقیق اختلالات ریاضی,مقاله مشکلات ریاضی,مقاله اختلالات ریاضیتحقيق مشکلات واختلالات ریاضی و درمان آن|34011247|ekn50309089|
این فایل درباره ی تحقيق مشکلات واختلالات ریاضی و درمان آن می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مقدمه :
مطالعه ، امری بسیار مهم است و یکی از عواملی است که باعث می شود دانش آموزان دچار افت تحصیلی شوند، مشکلاتی است که در امر مطالعه دارند . بارها والدین ، مربیان و خود دانش آموزان می پرسند: چگونه باید مطالعه کرد؟ گاهی نیز روشهای مطالعه خود را مورد بررسی وارزیابی قرار می دهند و درصدد بهبود شیوه های مطالعۀ خود بر می آیند . اما این امر زمانی تحقق پیدا می کند که آنها بر صحت و سقم روش های مطالعۀ خود وقوف یابند . از سوی دیگر یکی از اموری که باید به نحو جدی بدان پرداخت و متأسفانه کم تر مورد توجه قرار می گیرد ،آشنا کردن شاگردان با شیوه های مطالعه کردن و نحوۀ یاد گرفتن مطالب است.
شاید اغراق آمیز نباشد اگر بگویم که تمامی معلمان و دبیران دلسوزی که سالها در خدمت آن بزرگواران تلمّذ کرده ایم ، بارها تأکید می کردندکه باید مطالعه کنید ، اما به ما کم تر شیوۀ مطالعه کردن را می آموختند . به هر حال هر یک از دانش آموزان هم به گونه ای مطالعه می کرد ، یکی راه می رفت و مطالعه می کرد ، دیگری بلند بلند می خواند ، دانش آموز دیگر مطالعه خود را از کتابهای آسان شروع می کرد و چون به کتابهای دشوار می رسید دیگر توان خواندن نداشت و یکی به طور مداوم می خواند و خسته می شد . خلاصه هر کس با شیوه ای خو گرفته بود که قطعاً نیاز به اصلاح و باز نگری داشت ، ولی غالباً این بازنگری ها صورت نمی گرفت و رفتارهای غلط شاگردان در امر مطالعه سالها دوام می یافتند و به عنوان عاملی در جهت افت تحصیلی شاگردان نقش ایفا می کردند.اینک به منظور آشنایی هر چه بیشتروالدین به آسیب پذیری های عمده درمطالعه و شیوه های برخورد با آن مطالبی را به رشته تحریر می کشیم، تا در پرتو توجه به آنها در امر مطالعه فرزندان این مرز و بوم اسلامی بهبود و اصلاحی صورت بگیرد و در اثرتوجه به مطالعۀ فرزندان و ترسیم روشهای مطلوب مطالعه برای آنان از نرخ افت تحصیلی در کشورمان هر چه بیشتر کاسته شود ، عزیز ان ما بتوانند روند رشد و تعالی و شکوفایی هر چه بیشتر علمی را با موفقیت طی کنند .مطالب دیگر:
تحقیق درباره انواع عقل در مثنوي از نظر مولانا جلالتحقیق درباره انواع فرمان اتومبیل 16صتحقیق درباره انواع فرمانتحقیق درباره انواع قراردادها 11 صتحقیق درباره انواع قوس ها در جوشکاری با قوس الکتریک 6 صتحقیق درباره انواع کوهتحقیق درباره انواع گاز طبيعيتحقیق درباره انواع گل و گیاهتحقیق درباره انواع لامپهاي مورد استفاده در روشناييتحقیق درباره انواع لیزرتحقیق درباره انواع ماشین آلات ساختمانی و کاربرد آنهاتحقیق درباره انواع مانيتورتحقیق درباره انواع ماهی هاتحقیق درباره انواع مبرد هاتحقیق درباره انواع مختلفي از داده ها در ASP 46 صتحقیق درباره انواع مدل های هواشناسی 11 صتحقیق درباره انواع مشاركتتحقیق درباره انواع مقاومتتحقیق درباره انواع مقرهتحقیق درباره انواع مواد و مصالح ساختماني ‌ 41 صتحقیق درباره انواع موادتحقیق درباره انواع نگهدارنده هاي شفت اکسل عقبتحقیق درباره انواع نیروگاه های برق در ایران.تحقیق درباره انواع نيروگاهاي توليد برق در 02ايرانتحقیق درباره انواع نيروگاهاي توليد برق در ايران